بهترین مارک کرکره برقی

بهترین مارک کرکره برقی


در حال حاضر کرکره برقی، یکی از نیازهای اصلی کسب و کارها به حساب می‌آید که موجب امنیت می شود. بنابراین برای خرید کرکره برقی باید بهترین مارک کرکره برقی موجود در بازار را بشناسید. از بخش های مهم کرکره برقی، تیغه آن است که در ادامه این مقاله از متین هوشمند به آن می‌پردازیم.

مهم ترین ویژگی کرکره برقی اتوماتیک

بهترین-مارک-کرکره-برقیبرای خرید بهترین مارک کرکره برقی باید ویژگی‌های کرکره برقی را بشناسید. برای مثال اگر تیغه کرکره برقی از گوشت کافی برخوردار نباشد، در زمان اکسترود کردن (بهم وصل شدن) کرکره برقی کش می‌آید. این موضوع به دلیل خوب جا نیفتادن کرکره است که با یک ضربه به وسط آن از یکدیگر جدا می‌شود.

بهترین مارک کرکره برقی باید در برابر ضربات مقاوم باشد. در صورت وجود پل در درون تیغه کرکره برقی، میزان استحکام کرکره برقی در برابر ضربات بیش‌تر خواهد شد. در ادامه باید به این مورد اشاره کنیم که کرکره برقی در مدل‌های بدون پل، دو پل و تک پل وجود دارد. 

اگر دوست دارید که کرکره برقی خریداری شما از مقاومت بیشتری برخوردار باشد و طول عمر آن نسبت به سایر کرکره‌ها بیشتر باشد؛ باید از کرکره برقی با تیغه دوجداره استفاده کنید. در غیر این صورت شما می‌توانید از تیغه تک جداره کرکره برقی استفاده کنید. 

در صورت استفاده از تیغه کرکره برقی پل‌دار، این امکان وجود دارد که با صدای ضعیفی همراه باشد. برای رفع این مشکل می‌توانید از تیغه با کرکره برقی فوم دار بهره مند شوید.

مطلب پیشنهادی: قیمت کرکره برقی

بهترین مارک کرکره برقی کدام است؟

برای اینکه بهترین مارک کرکره برقی را پیدا کنید باید به جنس تیغه و موتور آن دقت کنید. در ادامه این مقاله از متین هوشمند همراه ما باشید تا با ویژگی بهترین برند کرکره کرکره برقی آشنا شوید.

  • همان طور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، باید از گوشت کافی برخوردار باشد. در صورتی که این ویژگی در آن رعایت نشود، به خوبی جا نمی‌افتد و پس از مدتی می‌شکند.
  • از پل قوی بهره‌‍مند باشند. وجود پل درون کرکره برقی باعث می‌شود که درون کرکره برقی، صدای کمتر به گوش برسد.

مطلب پیشنهادی: تعمیرات کرکره برقی

با توجه به این نکته که برندهای موجود برای کرکره برقی، محدود است؛ باید بهترین مارک کرکره برقی را انتخاب کنیم. دو تا از بهترین مارک کرکره برقی، آکرول و آنادر است که باید به آن دقت کنیم. 

کرکره برقی از انواع مختلفی تشکیل شده که شامل تیغه آلومینیومی، تیغه آلومینیوم فوم‌دار و پلی کربنات است. استفاده از تیغه پلی‌کربنات در مغازه و فروشگاه مورد استفاده است.

از بهترین مارک کرکره برقی ، می توان به آنادر اشاره کرد که در صورت نصب آن، هیچ گونه تداخلی بین ریل و موتور کرکره برقی ایجاد نمی‌کند. این مورد از مزیت‌های بهترین برند کرکره برقی به حساب می‌آید. در این نوع از کرکره برقی، دیگر خبری از مشکلات رایج در سایر برندها نیست. 

یکی دیگر از بهترین مارک کرکره برقی که از امنیت و مقاومت بالای برخوردار است؛ تیغه آکرول است. به همین دلیل بهترین مارک کرکره برقی نام گرفته‌است. کرکره برقی آکرول هیچگونه تداخلی با ریل‌ها و موتور کرکره برقی ایجاد نمی‌کند، بنابراین بالا بردن آن سخت نیست. 

از بهترین مارک کرکره می‌توان به این نکته اشاره کرد که تیغه آکرول در ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرید.

بهترین مارک کرکره برقی از نظر موتور

بهترین-مارک-کرکره-برقی-از-نظر-موتورهم اکنون سه نوع از موتور کرکره برقی در ایران موجود است. از انواع آ می‌توان به موتور کرکره برقی توبولار، موتور کرکره برقی ساید و موتور کرکره سنترال اشاره‌کرد. 

غاز موتورهای قابل ارائه در کرکره‌ برقی می‌توان به موتور ساید و توبولار اشاره‌کرد. این نوع از مدل‌ها دارای عمر بالای بوده که رضایت مشتری را در بر خواهد داشت. یکی از بهترین مارک کرکره برقی که از موتورهای توبولار برخوردار است. باید بدانید که در ارتفاع پایین مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین استفاده از آن، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و مقرون به صرفه بوده. بنابراین از موتورهای ساید در مکان‌های پرتردد و با ابعاد بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت بهترین مارک کرکره برقی چقدر است؟

بهترین قیمت کرکره برقی

در مرحله بعد برای خرید بهترین مارک کرکره برقی باید از قیمت بهترین مارک کرکره برقی اطلاع پیدا کنید. البته برای اینکه بتوانید بهترین مارک کرکره را پیدا کیند باید با انواع آن آشنا شوید.

به جز تیغه آکرول، از کرکره برقی با جنس پلی کربنات گالوانیزه نیست می‌توان استفاده کرد. اگر بخواهید که نسبت به خرید کرکره برقی با تیغه آلومینیومی اقدام کنید، باید قیمت همه‌ آنها را با هم مقایسه کنید. در بین تمام تیغه‌هایی که نام برده‌شد، بهترین مارک کرکره برقی؛ آکرول است. برای اینکه کارشناسان ما در متین هوشمند، بتوانند بهترین مارک کرکره برقی را به شما معرفی کنند، باید نوع کاربردی خود را تعیین کنید.

در بین تمام نام‌هایی که برای بهترین مارک کرکره برقی نام بردیم، می‌توانیم تیغه آکرول را ارزان‌ترین نوع آن، دانست. اگر می‌خواهید از از تیغه آکرول استفاده کنید، باید نوسانات بازار را در نظر بگیرید و از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید. تنها کافی است با شماره های ثبت شده در سایت، تماس حاصل فرمایید.

سخن آخر

در این مقاله از متین هوشمند تلاش کردیم تا شما را با بهترین مارک کرکره برقی در ایران، آشنا کنیم. برای اینکه از قیمت‌های کرکره برقی اطلاع یابید به وب سایت ما سر بزنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.  

سوالات متداول

بهترین مارک کرکره برقی در ایران کدام است؟

در این مقاله تلاش کردیم با توجه به نوع کاربرد شما، بهترین مارک تیغه کرکره برقی را به شما معرفی کنیم. از برترین برندها می توان به آکرول اشاره کنیم. البته ابتدا باید نوع کاربرد خود را مشخص کنید.

ویژگی برترین برند کرکره برقی چیست؟

برای خرید بهترین مارک کرکره برقی باید این نکته را در نظر داشت که بدون نیروی دستی نیز کار کند. همچنین در صورت قطعی برق، از باطری پشتیبان استفاده کند.

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.