آشنایی کامل با کرکره برقی اتاق خواب

اگر شما نیز دوست دارید که در یک خانه هوشمند به همراه کرکره برقی اتاق خواب زندگی کنید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. استفاده از کرکره برقی اتاق خواب این امکان را فراهم می‌کند که با استفاده از یک ریموت، از نور خورشید بهره‌مند شویم. البته این نکته را در نظر بگیرید که، با استفاده کردن از اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس، آن را می‌توانید کنترل کنید.

کرکره برقی اتاق خواب علاوه بر کنترل نور خورشید، می‌تواند بر تنظیم جهت نور خورشید نیز، تاثیر بگذارد. در کل کرکره برقی اتاق خواب، از یک موتور بسیار قدرتمندی که در انتهای ریل خود برخوردار است. البته می‌توانید اقدام به نصب آن روی دیوار کنید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات از قیمت کرکره برقی می‌توانید به سایت متین هوشمند مراجعه کنید.

تاثیر کرکره برقی اتاق خواب در دکوراسیون

استفاده کردن از پرده‌ها در دکوراسیون داخلی منزل شما، تاثیر مستقیمی دارد. اگر شما نیز به به دکوراسیون مدرن علاقه‌مند هستید استفاده از کرکره برقی اتاق خواب می‌تواند شکل منزل شما را تغییر دهد. اگر شما نیز نگران این هستید که نتوانید پرده ایده‌آل خود را پیدا کنید؛ باید به این نکته اشاره کنم که شما می‌توانید پرده‌های معمولی را به کرکره برقی اتاق خواب تبدیل کنید.

چه پرده هایی را می توان به کرکره برقی برقی تبدیل کرد؟

همان طور که اشاره کردیم؛ همه‌ها از نوع بزرگ و کوچک با جنس پارچه و تور را می‌توان به پرده برقی تبدیل کرد. تنها عاملی که تفاوت بین آنها را مشخص می‌کند، استفاده کردن از نوع ریل و موتور آن است. در پرده‌های باید از موتور با توان پایین استفاده کرد و در پرده‌های بزرگتر، از موتورهای قوی تر تا توان ۶ نیز می‌توان استفاده کرد.

کرکره برقی اتاق خواب

چرا خرید کرکره برقی اتاق خواب اهمیت دارد؟

همان طور که می‌دانید در عصر حاضر استفاده از پرده‎‌‌ها در نوع دکوراسیون منزل نقش بسزایی دارند. با استفاده کردن از این پرده‌ها، نوع دکوراسیون خود را، شما می‌توانید تغییر دهید و یک دکوراسیون مدرن نیز، ایجاد کنید. در این بین انواع پرده مانند پرده رومن، زبرا، شید، کرکره‌ای و غیره، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از هر نوع پرده به سلیقه شما و دکوراسیونی که برای منزل خود در نظر گرفته‌اید، مرتبط است. در گذشته بیشتر از پرده کرکره برای سازمان‌ها و ادارات مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما شما می‌توانید از کرکره برقی اتاق خواب استفاده کنید. یکی از محل‌های پر رفت وآمد، اتاق خواب‌ها هستند. بنابراین در انتخاب و نصب آن باید دقت لازم به خرج دهید تا کیفیت مناسب را دارا باشد. در ادامه همراه ما باشید تا درباره خرید کرکره برقی، اطلاعاتی جامعی به شما ارائه دهیم.

البته باید این مورد را در نظر گرفت که، اتاق خواب‌ها نورگیر هستند؛ بنابراین به پرده استفاده شده، ممکن است که آسیب بزند. در این میان، کیفیت و جنس پرده می‌تواند، نقش بسزایی داشته باشد. شما می‌توانید پرده کرکره برقی استفاده کنید تا از مزایای بی نظیر آن بهره‌مند شوید.

پرده کرکره برقی اتاق خواب چه کاربردهایی دارد؟

از اهمیت و کاربرد پرده کرکره برقی اتاق خواب می‌توان به حفاظت از اشیای درون خانه، اشاره کرد. در پرده کرکره می‌توان از ریموت برای باز و بسته کردن آن استفاده کرد. پرده کرکره برقی یکی از انواع پرده هوشمند است که باز  بسته کردن را برایتان آسان می‌کند. از مزیت‌های مهم این پرده می‌توان به راحتی جلوی عبور نور را بگیرد تا مشکلی برای شما پیش نیاید. با استفاده پرده کرکره برقی شما می‌توانید به پرده زمان بدهید تا طی زمان مشخص، باز و بسته شود.

 این مورد می‌تواند از نکات مهم برای کسانی باشد که از گیاه نگهداری مراقب می‌کنند. زیرا زمانی که در خانه حضور نداشته نباشید، به پرده کرکره برقی می‌توانید، زمان بدهید تا باز و بسته بشوند. با انتخاب رنگ و نوع پرده کرکره ای می‌توانید دکوراسیون خانه را تغییر دهید. هر چقدر در انتخاب نوع پرده و رنگ آن دقت کنید، در زمینه دکوراسیون نقش مهمتری ایفا می‌کند.

مزیت-استفاده-از-کرکره-برقی-اتاق-خواب

اجزای کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی از ۳ بخش تشکیل شده‌است. این بخش‌ها در ادامه ذکر می‌شوند:

 • موتور کرکره برقی
 • تیغه
 • تجهیزات و لوازم جانبی

موتور

در ایران، موتور کرکره برقی تولید نمی‌شود و فقط از خارج، وارد می‌شود. بنابراین در کارگاه‌های کرکره برقی به ساخت تیغه می‌پردازند.

تیغه کرکره برقی

این تیغه‌ها در ابتدای کار، در کارخانه تولید می‌شوند و در ادامه به کارگاه‌ها و نمایندگی‌ها ارسال می‌شود تا مونتاژ شود.

تجهیزات و لوازم جانبی

لوازم جانبی مورد استفاده در کرکره برقی اتاق خواب از طیف‌های گسترده تشکیل شده‌است که در ادامه به برخی از آنها می‌پردازیم.

 • لوله
 • ریل هدایت‌کننده
 • کپس
 • کاور
 • ریموت
 • اورتانول
 • پلیپ
 • فلاشرها

جمع بندی و سوالات متداول کرکره برقی اتاق خواب

آیا می‌توان هر پرده ای را به کرکره برقی تبدیل کرد؟

کرکره برقی اتاق خواب را می‌توان بر روی هر نوع پرده و با هر اندازه استفاده کرد.

موتور کرکره برقی را کجا باید نصب کرد؟

موتور کرکره برقی در انتهای ریل کرکره قرار دارد، و یا بر روی دیوار نصب می‌شود.

در این مقاله از متین هوشمند تلاش کردیم تا شما را با کرکره برقی اتاق خواب آشنا کنیم. شما می‌توانید با مراجعه به سایت متین هوشمند، در رابطه با فروش کرکره برقی اطلاعات کسب کنید. لازم به ذکر است که نصب کرکره برقی اتاق خواب نیاز به تخصص کافی دارد که توسط تیم حرفه‌ای متین هوشمند قابل انجام است.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *