کرکره برقی با کیفیت و همچنین کرکره برقی با قیمت مناسب براساس معیار خاصی مشخص می شود و یکی از لوازم ضروری در کسب و کارها می باشد که در طی چند سال اخیر توجه بسیار زیادی به آن شده است و اکثر مشاغل در پی استفاده کردن از کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب می باشند. برای تهیه و خرید کرکره برقی با کیفیت و البته کرکره برقی با قیمت مناسب باید یک سری نکات مهم توجه کرد که در این مقاله از متین هوشمند به آن می‌پردازم.

سوالاتی که ممکن است بوجود بیاید این است که چه عواملی در قیمت تاثیرگذار می باشند؟ کرکره برقی با قیمت مناسب و کرکره برقی ارزان در تهران را از کجا تهیه کنیم؟

نکات ذکر شده در ادامه مقاله تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت، هنگام خرید کرکره برقی دارد و با رعایت این نکات می توان یک کرکره برقی با قیمت مناسب را خریداری کرد. در ادامه با متین هوشمند همراه باشید تا بتوانید یک کرکره برقی با قیمت مناسب را تهیه کنید.

کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب را از متین هوشمند تهیه نمایید.

آنچه در این مقاله می خوانید: نمایش

کرکره برقی چیست؟

کرکره خود به طور کلی نوعی از درب های اتوماتیک به شمار می رود که در انواع مختلفی تولید و طراحی می شود مانند:

 • کرکره برقی لوکس یا غصروفی.
 • دکورال یا طرح چوب.
 • آلومینیومی ساده و رنگی.
 • کرکره با جنس پلی کربنات.
 • کرکره شفاف.

مطلب پیشنهادی: سایبان برقی

از کرکره برقی پارکینگ منازل، مکان های تجاری، اداری و حتی به عنوان سازه ای حفاظتی جهت درب واحدهای مسکونی و یا پنجره ساختمان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تهیه کرکره برقی با قیمت مناسب می تواند براساس سلیقه، طراحی و دیزاین فضای مورد نظر توسط مشتریان انجام پذیرد. در ادامه به بررسی مدل های مختلف کرکره برقی می پردازیم. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توانیم یک کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب را تهیه کنیم؟

انواع کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی ارزان در تهران توسط متین هوشمند انجام میشود.

انواع کرکره برقی با کیفیت

با توجه به، نوع مواد بکار رفته در آن ها، نوع موتور، تیغه و موارد این چنینی نوع کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب مشخص می شود که به طور کلی به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

 • کرکره شفاف.
 • آلومینیومی.
 • کرکره فولادی.
 • جک مورد استفاده.
 • و مواردی دیگر.

کرکره برقی با کیفیت شفاف و کرکره برقی با قیمت مناسب

این نوع، یک نوع کرکره برقی با کیفیت می باشند که نور را از خود عبور می دهند و از جنس پلی کربنات و بسیار مقاوم ساخته می شوند. خرید کرکره برقی با کیفیت شفاف (پلی کربنات) بیشتر در بانک ها و مراکز تجاری بزرگ که به امنیت بیشتری احتیاج دارند، انجام می شود. با توجه به ویژگی هایی که دارند، قیمت کرکره برقی از نوع شفاف نسبت به انواع دیگر کمی بیشتر می باشد. پس اگر به دنبال خرید کرکره برقی با قیمت مناسب هستید می توانید به انواع دیگر کرکره فکر کنید.

ویژگی های کرکره برقی شفاف:

 • از جنس پلی کربنات می باشند.
 • با تنوع و رنگ زیبا.
 • میانگین وزن در هر مترمربع بین ۱۱ تا ۱۳ کیلوگرم.
 • مناسب برای طلا فروشی، بانک ها، پارکینگ، مغازه و پاساژ و هر مکانی که به امنیت بالا احتیاج دارند.
 • قابلیت استفاده به تنهایی و ترکیبی با آلومینیوم.
 • شیک و مقاوم در برابر نور، ضربه و حرارت.

اجزای تشکیل دهنده موتور کرکره برقی

کرکره برقی گالوانیزه | کرکره برقی با قیمت مناسب

یکی از انواع تیغه های بکار رفته در کرکره برقی، تیغه های گالوانیزه می باشد که دارای قیمت پایین ترین نسبت به بقیه مدل ها دارند. این نوع کرکره می تواند نیاز شما را به کرکره برقی با قیمت مناسب تامین نماید. در ساخت آن، همانطور که از اسم آن مشخص است، از تیغه های آهنربایی گالوانیزه ای استفاده شده است. برای اینکه بفهمیم که آیا در در این نوع کرکره، از تیغه های گالوانیزه استفاده شده است، کافی است یک آهنربا را به آن نزدیک کنیم. اگر جذب شد، معلوم می شود که از این نوع تیغه استفاده شده است.

تقسیم بندی انواع کرکره برقی با تیغه گالوانیزه

این نوع کرکره برقی با قیمت مناسب به دو دسته دو جداره و تک جداره تقسیم می شود. نوع تک جداره آن با گذشت زمان منسوخ شده است. دلیل آن هم این می باشد که، چون در ساخت آن از ورقه های نازک گالوانیزه استفاده شده است، دچار دفرمگی و خمیدگی می شوند. علاوه بر آن، به دلیل ساییده شدن تیغه بر روی بدنه، باعث بوجود آمدن اصطحکاک شدید و آلودگی صوتی زیادی می شود.

در نوع دوجداره، مشکلات ذکر شده از بین رفته است. صنعت گران برای حل کردن مشکل خمیدگی آن، اقدام به تزریق فوم پلی اورتان کرده اند. نکته ای که باید به آن توجه کرد، کرکره های آلومینیومی که جزئی از کرکره برقی با قیمت مناسب می باشند، جای تیغه های گالوانیزه را گرفته اند. دلیل آن هم کیفیت بهتر و نداشتن آلودگی های صوتی می باشد.

کرکره برقی گالوانیزه یا آلومینیومی با قیمت مناسب در تهران

اجزای تشکیل دهنده و تاثیرگذار در کرکره برقی با کیفیت

موتور کرکره برقی

در کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب، اصلی ترین قسمت می باشد که نیروی الکتریکی را با زدن دکمه ریموت به نیروی مکانیکی تبدیل می کند و تیغه کرکره را به حرکت در می آورد. دارای سه نوع است که با توجه به نیاز مشتری نصب می شود در ادامه به معرفی این سه نوع موتور می پردازیم.

۱) موتور سنترال

این نوع موتور برای به حرکت درآوردن کرکره هایی که وزن سبکی دارد و میزان تردد از آنها هم متوسط است مناسب است. این موتور قابلیت نصب بر روی کرکره های قدیمی را نیز دارد و در صورتی که بخواهید کرکره های قدیمی خود را اتومات کنید می توانید از آن استفاده کنید. اما به دلیل روی کار آمدن دو مدل دیگر، کمتر از این نوع موتور استفاده می شود.

۲) موتور توبلار یا توبولار (tubular)

این نوع موتور برای درب هایی که وزن سبک تری دارند و میزان تردد از آنها کمتر است مناسب است. به دلیل اینکه درون رول کرکره قرار می گیرد و همچنین فضای کمتری را اشغال می کند. این نوع موتور در دو نوع کوچک و صنعتی (بزرگ) طراحی و تولید می شود. یکی از معیار هایی که کرکره برقی با قیمت مناسب براساس آن تعریف می شود همین مورد می باشد.انواع موتور کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب و ارزان در تهران

۳) موتور ساید (side)

این نوع موتور به دلیل قدرت زیاد برای درب هایی با وزن بالا و مکان های پرتردد استفاده می شود و در شرایط اضطراری قطع برق دارای منبع تغذیه یو پی اس (ups) یا همان باتری می باشد. هنگام نصب معمولا در سمت چپ و یا راست کرکره قرار می گیرد. قیمت موتور کرکره برقی ساید، به دلیل توان بیشتری که این موتور تولید می کند، نسبت به موتور توبلار، بیشتر است.

به طور خلاصه برای خریدن کرکره برقی با قیمت مناسب می توان از موتور نوع توبلار بهره برد. البته باید توجه کرد که چه موتور ساید و چه توبلار، هرکدام دارای مدل های مختلفی می باشد. تفاوت مدل ها بیشتر در میزان قدرت ارائه دهنده و قابلیت هایی مانند برق اضطراری یا همان ups می باشد.

تیغه استفاده شده در کرکره برقی با کیفیت

به بدنه اصلی کرکره تیغه گفته می شود که نمای ظاهری آن را تشکیل می دهد و قابلیت ارائه در رنگ های متنوع و هماهنگ با نمای ساختمان را دارد و همچنین امنیت آن را تضمین می کند. تیغه ها بر اساس جنس به چند دسته تقسیم بندی می شوند اعم از آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات. همچنین علاوه بر نوع موتور، تیغه استفاده شده در تهیه کرکره برقی با قیمت مناسب نیز می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

ریل

به قسمت هایی که تیغه در آن قرار می گیرد و عبور می کند ریل گفته می شود. برای جلوگیری از ایجاد اصطکاک زیاد بین تیغه و ریل از لاستیک داخل ریل استفاده می شود.

نحوه کارکرد شفت کرکره برقی

به قسمتی که تیغه در آن رول می شود شفت گفته می شود که ممکن است در صنعت آن را با نام درام نیز صدا کنند. به طور خلاصه زمانی که موتور کرکره برقی باعث چرخش لوله شفت می شود، باعث گردش تیغه به دور رول کرکره می شود. ۳ جزء اندکپ، پلیت و موتور باهم کمک کرده تا لوله کرکره به چرخش درآید. معمولا این لوله ها هشت ضلعی و یا گرد می باشند.

جا قفلی در چه مکان هایی معمولا استفاده می شود؟

گاهی اوقات برای افزایش امینت در کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب، در انتهای تیغه یک جا قفلی وجود دارد. معمولا در مکان هایی که پلیت و یا موتور در قسمت بیرونی نصب شده اند و امکان دزدی وجود داشته، برای افزایش هرچه بیشتر ایمنی و امنیت، از جاقفلی استفاده می شود که از دو ورق آهنی با ابعاد ۳ الی ۵ سانتی متر ساخته شده است.

انواع رسیور در کرکره برقی با کیفیت

با استفاده از ریموت کنترل در کرکره برقی با کیفیت، به رسیور فرمان می دهیم که موتور چه کاری را انجام دهد. سیم های در ارتباط با موتور کرکره در اتصال با رسیور می باشند. به عنوان مثال در موتورهای توبلار ۳ نوع از رسیور وجود دارد. رسیور تک کاناله، چهار کاناله و فول این ۳ مورد می باشند.

مکان های نصب کرکره برقی

مکان های مناسب برای استفاده کرکره

در گذشته فروش کرکره برقی با کیفیت و کرکره برقی با قیمت مناسب محدود به مغازه ها می شد، اما امروزه برای همه مکان هایی که نیاز به امنیت بیشتری احساس میشود از این نسل جدید از کرکره ها استفاده می شود مانند کرکره برقی پارکینگ ، کرکره برقی مغازه ، درب مکان‌های تجاری، پنجره ها و درب کارگاه ها، کارخانه ها و غیره. تا اینجا درباره انواع کرکره برقی با قیمت مناسب صحبت کردیم. در ادامه قصد داریم تا نحوه خرید کرکره برقی ارزان در تهران را بررسی کنیم.

نکات مربوط به تهیه کرکره برقی ارزان در تهران

با توجه به اینکه در پیشتر محل مناسب استفاده کردن از کرکره برقی با کیفیت را مشخص کردیم، یکسری نکات وجود دارند که می توانند در تهیه کرکره برقی ارزان در تهران به متقاضیان برای انتخابی بهتر و مناسب تر کمک کند. از جمله این نکات عبارت است از:

 • کرکره برقی ارزان در تهران و کرکره برقی با قیمت مناسب در شهرستان ها، دارای یک نقطه مشترک می باشند و آن هم ارتباط بین اجزا می باشد. یعنی حتما لازم نیست برای مکانی که میزان تردد کمی دارد، از موتور ساید استفاده شود. این کار فقط باعث افزایش هزینه ها می شود. بیشتر افراد به دلیل نداشتن آگاهی کامل از رابطه بین اجزا کرکره برقی، اقدام به خریدهای گران و غیرمناسب می کنند.
 • برای تهیه کرکره برقی ارزان در تهران و کرکره برقی با قیمت مناسب، بهترین کار ابتدا گرفتن مشاوره از شرکت های ارائه دهنده اینگونه خدمات می باشد. فراموش نشود که ارائه راهنمایی جز یکی از وظایف اینگونه شرکت ها می باشد. اگر موسسه ای این مورد را دارا نمی باشد، بهتر است دنبال جای دیگری برای خرید کرکره برقی با قیمت مناسب باشید! نصب و طراحی انواع کرکره برقی با کیفیت اصلا کار راحتی نمی باشد و ۱۰۰ درصد نیازمند افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه می باشد.
 • علاوه بر تهیه و تشریح گزارش در خریداری کردن کرکره برقی ارزان در تهران و کرکره برقی با قیمت مناسب، شرکت متین هوشمند، یک لیست کلی از مراحل انجام کار در اختیار متقاضیان قرار می دهد. ارائه این لیست برای شرکت ها امری الزامی نیست ولی با این کار دیگر شکی در کار اتفاق نمی افتد. یعنی هم شرکت و هم مصرف کننده به مراحل کار آگاه هستند.

ارزان بودن به معنای بی کیفیتی نیست!

واژه “کرکره برقی ارزان در تهران”، ممکن است بعضی ها را به این فکر بیندازد که به دلیل پایین بودن قیمت آن، کرکره برقی با کیفیت در پایان کار ارائه نمی شود. این موضوع به هیچ عنوان درست نمی باشد. وقتی می گوییم کرکره برقی با کیفیت دارای قیمت مناسب است، منظور همان حفظ رابطه بین اجزا کرکره و دیگر موارد نام برده شده می باشد. پس می توانید کرکره برقی با قیمت مناسب و البته باکیفیتی را برای محل مورد نظرتان تهیه نمایید.

قیمت کرکره برقی ارزان در تهران

عوامل بسیار زیادی در خرید و قیمت کرکره برقی البته کرکره برقی با کیفیت تاثیرگذار می باشند. یکی از عواملی که شاید کمتر کسی به آن توجه کرده باشد، انتخاب شرکت مناسب می باشد. چرا که افراد و یا موسسه های بسیار زیادی برای دریافت اینگونه سرویس ها وجود دارند. اما چه چیزی بهترین آن ها را متمایز می کند؟ در جواب باید بگوییم که، کار با کیفیت و مدیریت زمان دو عامل بسیار مهم در انتخاب کردن بهترین شرکت می باشد.

مشخصات کرکره برقی با کیفیت چیست؟

کرکره برقی به راحتی و با استفاده از ریموت باز و بسته میشود و نیازی به باز و بسته کردن به صورت دستی و استفاده از نیروی انسانی نمیباشد. در صورت قطع برق میتوان به وسیله باطری پشتیبان ( ups ) درب را باز و بسته نمود. کرکره برقی به هیچ عنوان آلودگی صوتی ایجاد نمیکند و بسیار کم صدا میباشد

کرکره برقی ارزان در تهران را از کجا تهیه کنیم؟

قیمت کرکره برقی دست دوم به نسبت نو، ارزان تر است. اما برای خرید کرکره برقی ارزان در تهران می توانید با متین هوشمند تماس حاصل بفرمایید.

کرکره برقی با قیمت مناسب را از کجا بخریم؟

عوامل مختلفی در خرید کرکره برقی با قیمت مناسب دخیل است. یکی از آن ها شرکت ارائه دهنده است. برای خرید کرکره برقی با قیمت مناسب و خرید کرکره برقی ارزان در تهران با متین هوشمند تماس حاصل بفرمایید

کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

با توجه به نکات گفته شده در این مقاله، انتخاب کرکره برقی با کیفیت بسیار مهم می باشد. در صورتی که ابن مراحل اولیه به درستی انجام نگیرد، با گذشت زمان مشکلاتی در کرکره ممکن است بوجود بیایید. شرکت متین هوشمند با تجربه بالا در زمینه فروش کرکره برقی و درب اتوماتیک شیشه ای ، با داشتن تیم مجرب و متخصص می تواند سفارش شما را در کمترین زمان ممکن، تقریبا دو روز کاری از زمان سفارش، به شما تحویل دهد. علاوه بر نصب و طراحی انواع کرکره، سایبان و درب اتوماتیک، متین هوشمند در زمینه تعمیرات کرکره برقی در تهران نیز می تواند خدمات رسانی کند. برای اظلاع از آخرین قیمت کرکره برقی و فعالیت های ما می توانید از نمونه کار های ما دیدن کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)