کرکره برقی دست دوم

پیش از هرچیزی باید بدانیم منظور از خرید کرکره برقی دست دوم یا کرکره برقی کارکرده، خرید یک محصول کهنه نیست! بخش عمده ای از مبلغی که شما برای خرید یک کرکره برقی می‌پردازید؛ هزینه موتور کرکره برقی است. 

تفاوت کرکره برقی نو و دست دوم 

بخش عمده ای از مبلغی که شما هنگام خرید کرکره برقی می‌پردازید بابت موتوری است که کرکره به کمک آن کار می‌کند. در نتیجه قیمت کم کرکره برقی مربوط به موتور آن است. در کرکره برقی دوست دوم اکثر اوقات موتور دست دوم و سایر قطعات مانند تیغه، نو هستند. البته تیغه‌های دست دوم نیز به فروش می‌رسد.

یکی از موارد قابل تامل هنگام خرید کرکره برقی دست دوم، بحث گارانتی است. گارانتی فقط شامل اجناس نو می‌باشد. بنابراین شما با خرید یک کرکره برقی کارکرده امتیاز گارانتی را از دست می‌دهید و در صورتی خرابی یا بروز هرگونه مشکلی، هزینه تعمیر تماما به پای خود شما است.

عوامل موثر در قیمت کرکره برقی دست دوم 

خرید کرکره برقی دست دوم

همانطور که اشاره کردیم؛ یکی از مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت کرکره برقی کارکرده تاثیر دارد؛ موتور آن است. برند موتور، قدرت موتور، میزان سالم بودن آن و غیره عوامل مثر در قیمت هستند. هرچه موتور کرکره برقی سالم‌تر باشد؛ به طبع قیمت بیشتری باید بپردازید.

هرچند که اکثر اوقات خریدارن برای کرکره برقی دست دوم از تیغه‌های نو استفاده می‌کنند؛ اما این موضوع صد در صد نیست و برخی از خریداران تیغه‌های دست دوم را ترجیه می‌دهند.

تیغه کرکرده برقی انواع مختلفی دارد. گالوانیزه، آلومینیوم و فولادی از رایج‌ترین تیغه‌های کاربردی در کرکره برقی است. هر کدام از این تیغه برای کاربری متفاوتی ساخته شده اند. بنابراین میزان تحمل و کارکرد آن ها با یک دیگر متفاوت است. در بین این سه تیغه، بیشترین قیمت متعلق به آلومینیوم است. بعد از گالوانیزه و فولادی در درجه‌های بعدی قرار دارند.

مورد بعدی که در قیمت کرکره برقی دست دوم تاثیر دارد؛ ابعاد و متراژ کرکره برقی است. 

هرچند که اغلب خرید و فروش کرکره برقی دست دوم بدون گارانتی انجام می‌شود؛ با این حال برخی از فروشگاه ها ضمانتی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند؛ در این صورت قیمت بیشتر می‌شود.

مزایای خرید و فروش کرکره برقی کار کرده

مسلما عمده‌ترین مزیت این نوع خرید و فروش، صرفه جویی در هزینه است. اما از جهات دیگری نیز میتوان مزیت‌های خرید و فروش یک کرکره برقی دست دوم را بررسی کرد.

کرکره برقی کارکرده

  • افزایش قدرت خرید در بین افرادی که تمایلی به هزینه‌های گزاف ندارند.
  • عدم رکود بازار
  • کاهش هزینه و صرفه جویی در مخارج غیر ضروری
  • توانایی انتخاب نوع موتور و تیغه با کمترین هزینه

از کجا کرکره برقی دست دوم بخریم ؟

خرید کرکره برقی کارکرده هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین امکان پذیر است. با توجه به شرایط پاندمی بهتر است از رفتن به بازار خودداری کنید و به راحتی از طریق فروشگاه‌های آنلاین خرید خود را انجام دهید.

فرق نمی‌کند قصد خرید دارید یا فروش، اکثر سایت به کمک کارشناسان خود تمام نکات لازم هنگام خرید کرکره برقی به شما می‌گویند. برخی از سایت ها با تهیه یک فرم برای خریداران و فروشندگان سعی می کنند خرید را برای آسان و لذت بخش کنند.

 در این فرم ها سوالاتی از قبیل ذکر نوع تیغه ، ابعاد و متراژ، نوع موتور، ایرادهای موجود و غیره پرسیده شده است. شما با پر کردن این فرم ها می‌توانید کرکره برقی دست دوم بخرید و یا کرکره برقی کارکرده خود را به فروش برسانید. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه متین هوشمند تماس بگیرید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

به این مقاله امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.