آیا می‌دانید قیمت سایبان برقی به چه عواملی وابسته است؟ این روزها بسیاری علاقه به استفاده از محیط‌های سرباز منزل و یا محل کسب خود را دارند. با این وجود، ناملایمات جوی یا تابش شدید نور آفتاب ممکن است برای آن‌ها چندان دلپذیر نباشد. سایبان، یک راهکار بسیار کاربردی و محبوب میان کاربران برای خلاصی از این دسته مشکلات است.

اما چگونه باید سایبان برقی مناسب برای استفاده‌ی خود را تشخیص دهیم؟ دانستن این امر می‌تواند در تخصیص بهینه‌ی هزینه‌ها به شما عزیزان، بسیار یاری دهنده باشد. در یادداشتی که ملاحظه می‌کنید، قصد داریم تا به اختصار درباره‌ی عوامل مؤثر در قیمت آن صحبت کنیم.

قیمت نصب انواع سایبان برقی تهران

در این مقاله از متین هوشند همراه ما باشید تا شما را با لیستی از بهترین سایبان برقی به همراه نصب آن، آگاه کنیم. همچنین در ادامه این مقاله به عواملی که می‌تواند موجب تغییر قیمت سایبان برقی شود، می‌پردازیم.

کمترین قیمت سایبان برقی

در یادداشت موتور کرکره برقی درباره‌ی موتورهای توبلار به تفصیل صحبت کردیم. در سایبان های برقی هم باید از انواع موتور توبلار (تیوبلار) استفاده شود. البته در برخی سایبان‌های خاص که دارای ابعاد بزرگی هستند، ممکن است نیاز به استفاده از موتورهای ساید باشد. برای آن که کمترین هزینه را در هزینه قیمت سایبان برقی متحمل شوید، لازم است تا درباره‌ی اجزای یک سایبان، اطلاعات کافی را کسب نمایید. به همین علت قصد دارم تا در این یادداشت، به تحلیل تک تک اجزایی که در این مهم نقش مؤثری دارند بپردازم.

کمترین قیمت سایبان برقی

قیمت موتور سایبان برقی

مهم‌ترین جزئی که موجب می‌شود تا یک سایبان به عنوان برقی مزین شود، موتور آن است. همچنین این مورد، مهم‌ترین جزء از کل هزینه‌ی قیمت سایبان برقی را شامل می‌شود. موتوریزه کردن سایبان ابداع بسیار مفیدی به شمار می‌رود. چرا که تا پیش از این باز و بسته کردن سایبان های هندلی کار بسیار دشواری از نظر فیزیکی بود. در سایبان‌های مجهز به موتور، کاربر به راحتی می‌تواند با یک ریموت (کنترل از راه دور) کرکره را باز و بسته کند.

مطلب پیشنهادی: کرکره برقی اتاق خواب

موتورهای اتوماتیزاسیون به شکل کلی در سه مدل سنترال، ساید و توبلار تولید می‌گردند که در این میان، تنها دو نوع اخیر مناسب سایبان هستند.

قیمت موتور سایبان ساید از مدل توبلار گران‌تر است. به همین علت از آن تنها برای سایبان‌های بزرگ استفاده می‌شود. موتورهای توبلار در بیشتر موارد انتخابی به مراتب منطقی‌تر هستند. اگر باز هم قصد صرفه‌جویی بیشتری را در هزینه قیمت سایبان برقی داشته باشید، توصیه می‌شود به جای موتورهای پرامکاناتی مانند بارزانته، از موتور توبلار اسمارت استفاده کنید.

پیشنهاد می‌شود: مقاله قیمت کرکره برقی را مطالعه فرمایید.

قیمت پارچه سایبان متین هوشمند

مورد دیگری که در قیمت سایبان برقی تاثیر گذار است، جنس پارچه‌ای است که از آن استفاده می‌کنیم. پارچه‌های رایج در بازار به سه دسته تقسیم می‌گردند.

 • پارچه های برزنتی نانو.
 • پارچه های پی وی سی کُره ای.
 • پارچه های ترانزیتی

پارچه های برزنتی در مقایسه با دیگر مدل‌ها از بیشترین سطح تنوع برخوردارند. با این وجود، این پارچه‌ها معمولا از جنس الیاف پلی‌آکریلیک و یا طبیعی هستند. باید به یاد داشته باشید که این جنس، در برابر تابش اشعه‌ی فرا‌بنفش آسیب‌پذیر بوده و دچار رنگ‌پریدگی می‌گردند. علاوه بر این، چاپ تبلیغات روی این مدل‌ها با محدودیت‌های فنی رو به روست.

در سوی دیگر، پارچه‌های PVC و ترانزیتی به سهولت و با کیفیت بالایی چاپ را روی خود می‌پذیرند. دو نوع اخیر یاد شده در مقایسه با برزنت، از مقاومت بسیار بالایی در برابر ناملایمات برخوردارند. قیمت‌های پارچه‌های کره‌ای معمولا از دونوع دیگر بالاتر است؛ با این وجود بسته به نوع پارچه‌ی انتخاب هزینه‌ها می‌توانند متفیر باشند.

کیفیت سایبان برقی ارزان در تهران

ابعاد سایبان برقی متین هوشمند

ابعاد یک سایبان را می‌توان به طور غیرمستقیم، اثرگذارترین قسمت مؤثر در قیمت سایبان برقی برشمرد. با افزایش ابعاد ممکن است مجبور به استفاده از موتورهای ساید و یا جنس‌های خاص مواد چادر و یراق‌آلات سایبان برقی گردید. علاوه بر آن، با افزایش ابعاد سایبان دور ریز مواد مصرفی نیز افزایش خواهد یافت که در افزایش هزینه قیمت سایبان دخیل است.

کیفیت سایبان برقی

به عنوان مثال، برای تهیه یکی از سایبان برقی ارزان در تهران، می‌توان به سایبان زنجیری اشاره کرد که در دو نوع دستی و برقی وجود دارد. مدل دستی آن قدیمی تر بوده و هنگام بسته و باز شدن باعث بوجود آمدن مشکلات می شود. نوع برقی آن، علاوه بر اینکه توانسته است این مشکل را حل کند، دارای کیفیت مطلوب تری نسب به مدل قدیمی تر خود می باشد.

محل مورد استفاده این نوع سایبان‌ها، معمولا در بالای در مغازه ها به عنوان آفتاب گیر، یا محافظ در برابر برف و باران می باشد. با توجه به این موضوع دارای استحکام و پایداری بسیار خوبی می باشند. طبیعاتا هر چقدر متریال استفاده شده در آن بهتر باشد، قیمت سایبان نیز بالاتر می رود.

اثر هزینه یراق آلات در قیمت سایبان

آخرین موضوعی که باید در محاسبه‌ی قیمت سایبان در نظر داشته باشید، هزینه‌ی یراق‌آلات مصرفی است. مثلا باید به پروفیل‌های زانویی و یا بازوهای باز و بسته‌کننده اشاره کرد. جنس این یراق‌آلات معمولا آلومینیومی یا فولاد گالوانیزه است. انواع آلومینیومی سبک‌تر بوده و مقاومت بالاتری دارند. به تبع آن هم هزینه‌ی بیشتر را به شما تحمیل می‌کنند. همچنین در سایبان‌های چتری، جنس پایه‌ها نیز مهم است.

انواع سایبان برقی

انواع سایبان برقی

نخستین موضوعی که باید پیش از خرید سایبان برقی به آن توجه کنید، نوع سایبانی است که به آن نیاز دارید. در حال حاضر انواع خاصی از سایبان وجود دارند که برای عموم قابل استفاده‌اند. البته این دسته‌بندی‌ها ممکن است بر اساس نوع استفاده و یا مکانیزم آن متغیر باشد.

 • سایبان کالسکه ای
 • سایبان آکاردئونی
 • سایبان دو طرفه
 • سایبان چتری
 • سایبان بازویی

گفتیم که سایبان را می‌توان بر اساس نوع کاربرد نیز دسته‌بندی کرد. از مهم‌ترین این استفاده‌ها باید به این موارد اشاره کرد.

سایبان برقی حیاط

از این نوع سایبان ممکن است برای تراس، ایوان و یا حتی پوشاندن قسمت‌های زیادی از محوطه استفاده شود. معمولا انواع رایج در سایبان برقی حیاط شامل انواع بازویی و دوطرفه است. البته سایبان چتری هم می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. سایبان‌های چتری معمولا به دو دسته‌ی پایه زیر کلاهک و کنار کلاهک تقسیم می‌شوند.

توصیه می‌شود که سایبان چتری ارزان به مکان‌های مسکونی نظیر بالکن، تراس یا دیگر محیط‌هایی که استفاده‌ی زیادی از آن نمی‌شود، اختصاص یابد. در استفاده‌های حرفه‌ای و صنعتی، برای اجتناب از تخصیص هزینه‌های ثانویه توصیه می‌گردد تا از ابتدا، باکیفیت‌ترین مدل‌ها را انتخاب کند.

سایبان برقی ماشین

برای محافظت از خودرو در برابر نور آفتاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای سایبان خودرو، استفاده از نوع آکاردئونی توصیه می‌شود.

سایبان برقی مغازه

در این کاربردها باید از سایبان بازویی یا کالسکه‌ای استفاده شود.

خرید سایبان برقی ارزان در تهران

دلیل استفاده از سایبان برقی ارزان در تهران

آیا تا به حال شده است که هنگام خرید کرکره برقی و یا بر روی سایبان ها، برند و یا تبلیغات شرکتی را مشاهده کنید؟ یکی از روش های برندسازی همین استفاده کردن و درج برند بر روی سایبان، کرکره برقی و موارد این چنینی می باشد. البته ناگفته نماند که روش های بسیار زیادی در زمینه برندسازی وجود دارد. اما این روش چون در دید مستقیم مشتری می باشد، باعث ماندگاری بیشتر در ذهن می شود. اینکار ناخودآگاه باعث می شود تا مشتری برای دفعات بعدی از همان مکان خدمات دریافت کند.

خرید سایبان برقی اتوماتیک ارزان در تهران

با توجه به نکات گفته شده در زمینه نوع سایبان برقی، نیازمند پیدا کردن شرکتی معتبر همراه با تجربه تخصصی در این زمینه هستید. دقت کنید کیفیت و زمان حرف اول را در این حوزه می‌زنند. برای خرید سایبان برقی ارزان در تهران، شرکت متین هوشمند با داشتن بیشتر از ۱۰ سال سابقه طلایی در زمینه های طراحی، نصب و تعمیرات مواردی نظیر:

 • نصب، راه اندازی و طراحی انواع سایبان.
 • طراحی و پیاده سازی کرکره برقی با کیفیت.
 • ساخت انواع درب های اتوماتیک.

همواره نیازهای مشتریان خودش را در اولویت قرار داده است و سعی در کسب رضایت آن ها داشته است. با متین هوشمند می توانید جلوه های جدیدی از زیبایی را برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید. برای اطلاع از آخرین فعالیت ها ما، پیشنهاد می کنیم به گالری نمونه کار متین هوشمند مراجعه کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.شرکت متین هوشمند در زمینه طراحی و تولید انواع درب شیشه ای اتوماتیک ، کرکره برقی مغازه ، کرکره برقی پارکینگ ، فروش کرکره برقی ، سایبان برقی و تعمیرات کرکره برقی در تهران، کرج، دماوند و پردیس ، می تواند به نحو احسن به نیازهای مشتریان پاسخ دهد.

انواع پارچه در سایبان برقی کدامند؟

پارچه‌های برزنت نانو. پارچه های پی وی سی کُره ای.

سایبان برقی چه انواعی دارد؟

سایبان زنجیری (خود دارای دو نوع نامتقارن و دو طرفه می باشد). سایبان برقی تراس و بالکن. سایبان اتوموبیل. سایبان های تبلیغاتی. سایبان چتری

سایبان برقی فروشگاهی ارزان در تهران را از کجا بخریم؟

برای خرید سایبان برقی ارزان در تهران، به شرکت متین هوشمند با داشتن بیشتر از ۱۰ سال سابقه طلایی در زمینه های طراحی، نصب و تعمیرات مراجعه نمایید

۵/۵ - (۸ امتیاز)

۱۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.