درب اتوماتیک شیشه ای تک

همانطور که قبلا در مطالب دیگر متین هوشمند به آنها اشاره کردیم، استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک یکی از موارد رایج در فروشگاه ها، مغازه ها و شرکت ها است؛ از انواع آنها میتوان به درب اتوماتیک شیشه ای تک لت و دو لت اشاره کرد، در این مقاله همراه متین هوشمند باشید تا به بررسی کامل این مدل از درب های شیشه ایی باشیم!

درب اتوماتیک شیشه ای تک لت چیست؟

درب اتوماتیک شیشه ای تک لت نوعی درب شیشه ایی است که در آن یک صفحه شیشه ایی (لنگه) به صورت پایه ثابت است، و لنگه دیگری متحرک میباشد؛ استفاده از این مدل درب شیشه ای اتوماتیک بیشتر در مکان های کوچک رایج است، چراکه فضای اشغالی توسط اینگونه درب ها بسیار پایین است.

درب اتوماتیک شیشه ایشیشه مورد استفاده در این درب ها معمولا سکوریت ده میلیمتری است که بسته به نیاز و سلیقه مشتری میتوان از شیشه های ۲۰ میلیمتری دوجداره هم استفاده کرد. از ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای تک لت میتوان به انواع مختلف باز بودن آن (اتوماتیک، دائم بسته، دائم باز، حالت هوای سرد یا نیمه باز) اشاره کرد

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای تک لت

این درب ها با استفاده از موتور الکتریکی تعبیه شده در آنها اقدام به حرکت در آوردن لنگه متحرک شیشه ایی میکنند، در حالی که لنگه دیگر نقش پایه را ایفا میکند؛ لازم به ذکر است که در نصب این درب ها میتوان از دیوار نیز به عنوان پایه استفاده کرد. امروزه میتوانید نمونه این درب ها را در مغازه هایی که معمولا از فضای داخلی و ورودی کوچکی بهره میبرند مشاهده کنید.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تک لت

همانطور که مطلع هستید، مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تک لت نسبت به درب های معمولی بسیار بیشتر است آنها در بسیاری از مکان های پر رفت و آمد مانند بیمارستان ها، فرودگاه ها، مراکز خرید، ساختمان های اداری، هتل ها و به طور کلی ساختمان های تجاری و عمومی استفاده می شوند. در ادامه به برخی از مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای تک لت اشاره میکنیم.

مطلب پیشنهادی: خرابی درب شیشه ای اتوماتیک

دسترسی

درب اتوماتیک شیشه ای تک لت برای همه افراد، از جمله کسانی که در فرودگاه در هر دو دست چمدان دارند، افرادی که از ویلچر استفاده میکنند یا در عصر مدرن، کسانی که در یک دست تلفن همراه دارند و در دست دیگر قهوه دارند، مزیت های زیادی دارد. یک درب اتوماتیک به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که بدون نگرانی در مورد باز شدن درب سنگین، به راحتی از در عبور کنند، به این معنی که مشتریان شما از لحظه ای که پا به محل شما می گذارند، احساس استقبال خواهند کرد. فراهم کردن دسترسی برای همه بدون در نظر گرفتن توانایی های فیزیکی از اصلی ترین مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تک لت است.

درب اتوماتیکبهبود امنیت

درب های اتوماتیک می توانند به مدیریت امنیت مکان شما کمک کنند. با استفاده از آنها توانایی کنترل درها را از راه دور خواهید داشت. از طرف دیگر، می توان درها را طوری تنظیم کرد که باز بمانند که برای شرایط اضطراری که ساختمان نیاز به تخلیه به موقع دارد، ایده آل است.

بهداشت

درب اتوماتیک شیشه ای تک لت بدلیل عملکرد بدون دخالت دست، راه‌ حلی عالی برای رعایت بهداشت است، که در مکان های مورد نظر مانند بیمارستان‌ها و کارخانه‌های مواد غذایی، ارائه می شوند. همچنین درب اتوماتیک می تواند از ورود کثیفی و گرد و غبار جلوگیری کند که یک راه حل عالی برای اتاق های عمل و سایر محیط های کنترل شده مانند آزمایشگاه ها است.

نمای بهتر ورودی شما

اولین دید مشتری به ورودی شما مهم است و اولین چیزی که بازدیدکنندگان می بینند درهای ورودی شما است. هنگامی که درب های دستی وجود دارد، اولین دید مشتری به ورودی شما به دلیل دسترسی ضعیف منفی خواهد بود. با درب اتوماتیک شیشه ای تک لت، زمانی که کاربران به ورودی شما نزدیک می شوند، به دلیل ظرافت، راحتی، امنیت و سهولت استفاده از آن، ظاهر بهتری را به مکان شما ارائه می دهند.

مطلب پیشنهادی: درب اتوماتیک شیشه ای اسمارت

درب اتوماتیک شیشه ای تک لت

نتیجه گیری

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تک لت یکی از واجبات بسیاری از مکان های مختلف مانند بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مغازه ها یا فروشگاه ها با ورودی کوچک و… می باشند؛ پیشنهاد ما به شما جهت دریافت مشاوره و نصب اینگونه درب ها برای متحول کردن ورودی خود، استفاده از خدمات متین هوشمند است؛ متین هوشمند با سالها تجربه در عرصه درب شیشه ایی اتوماتیک، کرکره برقی مغازه و سایبان برقی توانسته است مشتریان بسیاری را راضی کند.

سوالات متداول درباره درب اتوماتیک شیشه ای تک لت

درب اتوماتیک تک لت چیست؟

این درب ها از یک طرف ثابت می شوند و از طرف دیگر باز و بسته می شوند، استفاده از این درب شیشه ایی در مغازه ها با فضای ورودی کوچک ایده آل است.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تک لت چیست؟

• دسترسی • امنیت • کنترل بهداشت • صرفه جویی در فضا • ذخیره انرژی • استفاده و نگهداری آسان • نمای بهتر ورودی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *