خدمات متین هوشمند

یکی از موارد مهم در شرکت های سازنده سایبان برقی و کرکره برقی این است که بتواند خدمات پس از فروش و تعمیرات قطعات آن را به خوبی انجام دهد. متین هوشمند با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله خود در زمینه ساخت و تعمیرات سایبان برقی و کرکره برقی می تواند خدمات خوبی ارائه دهد و رضایت شما مشتری عزیز را به خوبی جلب نماید.

 

 

در شرکت متین هوشمند، انواع خدمات فروش و پس از فروش به مشتریان امری است که به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود. خدمات تعمیرات کرکره برقی در تهران از قبیل نگهداری و تعمیرات غلطک، تعمیر و تعویض موتور، رگلاژ و غیره، فروش کرکره برقی مانند کرکره برقی مغازه و کرکره برقی پارکینگ از جمله خدمات شرکت ما می‌باشد.

 

 

 

تعمیرات موتور کرکره یکی از مواردی است که به تخصص زیادی احتیاج دارد. با توجه به اینکه مهم‌ترین قسمت کرکره برقی، موتور آن است پیشنهاد می شود در صورت نیاز به تعمیرات موتور کرکره با کارشناسان متین هوشمند تماس بگیرید

موتور کرکره برقی
درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

با توجه به اینکه درب های اتوماتیک به طور معمول در مکان های پرتردد نصب می‌شود، باید به طور مرتب نسبت به سرویس کردن آن اقدام کنید. همچنین اگر دارای هریک از انواع درب‌های اتوماتیک (درب شیشه ای اتوماتیک و غیر شیشه ای) هستید در صورت نیاز برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ، می تواند روی تخصص کارشناسان متین هوشمند حساب کنید و با ما تماس بگیرید.

 

 

 

اگر نیاز به دریافت خدمات تعمیرات سایبان برقی دارید، شرکت متین هوشمند با قیمتی مناسب و معقول و با بهترین کیفیت خدمات تعمیرات سایبان برقی را به شما ارائه می دهد.

سایبان برقی
۵/۵ - (۳ امتیاز)