درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

چند سالی است که از درب‌های اتوماتیک در مکان‌های مختلف به ویژه پاساژها و مراکز خرید استفاده می‌شود. یکی از انواع رایج این درب‌ها، درب اتوماتیک شیشه ای تاشو است. در این مقاله از سایت متین هوشمند قصد داریم شما را با این نوع از درب‌ها آشنا کنیم. اگر اطلاعات زیادی درباره درب اتوماتیک شیشه‌ای فولدینگ ندارید، این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: کرکره برقی پارکینگ

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو چیست؟

همانطور که گفته شد درب اتوماتیک شیشه‌ای تاشو کاربرد بسیار زیادی دارد و در مکان‌های بسیار زیادی از آن استفاده می‌شود. درب اتوماتیک شیشه‌ای فولدینگ سرعت و عملکرد بسیار فوق العاده‌ای دارند و می‌توانند در کمترین عرض ممکن بیشترین بازشوندگی را به محیط بدهند. از این نوع درب در مکان‌هایی استفاده می‌شود که عرض ورودی کم است و شما در عین حال به بیشترین فضا نیاز دارید.

مطلب پیشنهادی: انواع درب اتوماتیک شیشه ای

ویژگی‌هایی مانند قدرت، سرعت بالا در نصب، هماهنگ بودن با محیط اطراف، سرعت بالا و غیره باعث شده تا تقاضا برای خرید این محصول در بازار بسیار زیاد باشد. درب اتوماتیک شیشه‌ای فولدینگ در بازار با اسم درب اتوماتیکی نیز شناخته می‌شود. دلیل آن هم این است که باز شدن آنها دقیقا مانند درب اتوبوس است.

ساختار درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

پیشنهاد مطالعه: درب اتوماتیک شیشه ای تک لت

همانطور که گفته شد این درب‌ها برای محیط‌های با عرض کم بسیار مناسب هستند. استفاده در مکان‌های با عرض کم باعث شده تا در استفاده از آن نتوان از مدل اپراتور درب‌های دیگر استفاده کرد. در استفاده و نصب این محصول از مکانیزم بریک اوت استفاده می‌شود تا 80 درصد از دهنه قابل باز شدن باشد.

ساختار درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک شیشه‌ای فولدینگ در ساختار بسیار شبیه به درب‌های اتومایتک لولایی هستند. تنها تفاوت این دو محصول در تقسیم بندی لت‌ها می‌باشد. در قسمت این درب‌ها به دو بخش تقسیم می‌شود. این دو بخش با باز شدن درب به صورت اتوماتیک روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

همچنین باید بدانید که ساختار درب اتوماتیک شیشه‌ای تاشو به گونه‌ای است که با توجه به عرض محیط شما می‌تواند به یک سمت و یا هر دو سمت جمع شود. درب اتوماتیک فولدینگ بیشترین عرض بازشو را در اختیار شما قرار می‌دهد. همین موضوع باعث شده تا استفاده از آن در مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، بانک‌ها، مراکز تجاری و پاساژها به شدت به چشم بخورد.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

مزایای درب اتوبوسی اتوماتیک

مزایای بسیار زیاد این محصول باعث شده تا افراد بسیار زیادی تمایل داشته باشند تا از این محصول استفاده کنند. از مهمترین مزایای درب اتوماتیک شیشه‌ای تاشو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نصب این محصول بسیار راحت است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن آن را نصب کنید و از آن استفاده کنید.
  • رنگبندی فریم و کاور در این محصول بسیار زیاد است. به همین خاطر این محصول به دو صورت تک جداره و دوجداره تولید می‌شود که می‌توانید با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنید.
  • یکی از مهمترین مزایای درب اتوماتیک شیشه‌ای فولدینگ این است که می‌توانید آن را به Access Control متصل کنید.
  • در ساخت این محصول از جدیدترین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا استفاده شده است.
  • یک حالت خروج اظطراری برای این محصول در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید در مواقع اظطراری با کمی فشار درب را باز کنید.
  • به سبب این محصول می‌توانید در کمترین فضای ممکن بیشترین فضای بازشوندگی را ایجاد کنید.

مطلب پیشنهادی: سایبان چتری برزنتی

جنس درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

در ساخت درب اتوماتیک شیشه‌ای تاشو از نوعی آلومینیوم به نام آنودایز استفاده می‌شود. این نوع آلومینیوم با داشتن یک لایه محافظتی بیشتر، در برابر خط و خش و ضربه می‌تواند مقاوم‌تر از انواع دیگر عمل کند. همچنین باید بدانید که در ساخت درب اتوماتیک شیشه‌ای فولدینگ از نوعی شیشه حرارت دیده استفاده می‌شود تا در برابر ضربه مقاوم باشد. امکان حک کردن نام و یا لوگوی شرکت بر روی این نوع شیشه امکان پذیر است.

سخن پایانی

اگر قرار است از درب ورودی در محل کار و یا در ورودی پاساژ استفاده کنید و فضای کمی نیز در اختیار دارید، می‌توانید از درب اتوماتیک شیشه‌ ای تاشو استفاده کنید. شما می‌توانید این نوع درب را از متین هوشمند با بهترین قیمت خریداری کنید.

سوالات متداول

جنس درب شیشه ای اتوماتیک تاشو چیست؟

جنس درب شیشه ای از آلومینیومی به نام آنودایز است که به دلیل داشتن لایه محافظ، در برابر خط و خش مقاومت بالایی دارد.همینطور شیشه هایی که برای درب های شیشه ای استفاده می شود، به نوعی ساخته شده که در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند.

استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک تاشو چه مزایایی دارد؟

یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از درب های شیشه ای تاشو این است که در کم عرض ترین فضاها نیز می توان آن را نصب کرد.همینطور حالت خروج اضطراری نیز برای این درب ها در نظر گرفته شده که با کمی فشار باز می شوند. و مورد دیگر اینکه می توان این درب ها را به سیستم access control متصل نمود.

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.