سایبان دیواری

آیا شما هم یک حیاط کوچک دارید اما میخواهید از آن نهایت استفاده را ببرید؟ یا حیاطی بزرگ دارید و میخواهید آنرا به محلی راحت برای وقت گذاری یا برگذاری دورهمی استفاده کنید؟ اما مشکلاتی وجود دارند که شما را از این امر بازمیدارند، مشکلاتی مانند برف و باران در فصل های پاییز و زمستان یا تابش طاقت فرسای آفتاب در روزهای گرم تابستانی؛ یکی از راه حل های مشکلات شما در این زمینه استفاده از سایبان دیواری است؛ در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی و بررسی این سایبان در متین هوشمند بپردازیم!

سایبان دیواری

همانطور که میدانید امروزه عصر استفاده از تکنولوژی های بروز است تا کار را برای ما آسوده تر کنند، این فضا به قدری گسترده است که حتی سایبان برقی هم از این قضیه مستثنی نبوده و پیشرفت های روزافزون آن سبب شده تا طیف گسترده ایی از خدمات برای ما فراهم شود، از جمله دستاورد های سایبان های برقی میتوان به : سایبان برزنتی، سایبان ماشین، سایبان برقی بالکن و سایبان بر روی دیوار که مطلب اصلی همین پست است، اشاره کرد. یکی از خدمات دیگر ما تعبیه سایبان دیواری برای تراس، پارکینگ، روف گاردن و… شماست، پس در ادامه همراه ما باشید.

سایبان دیواری خوب

انتخاب بهترین سایبان دیواری

سایبان دیواری چه به صورت تزئینی و چه کاربردی مورد استفاده قرار میگیرند که با ایجاد سایه در هر مکانی که مورد نظر شماست میتوانند شرایط سرگرمی در فضای باز را بدون در نظر گیری آب و هوای آن زمان برایتان فراهم کنند در ادامه این بخش به نکاتی که باید در انتخاب بهترین سایه بان دیواری به آن دقت کنید میپردازیم!

  1. محل زندگی شما

اگرچه در وهله اول این مورد آنچنان ضروری به نظر نمیرسد اما در نظر گرفتن این مورد برای انتخاب بهترین سایبان برای شما امری ضروری است؛ برای انتخاب باید بدانیم که آب و هوای محل زندگی شما به چه صورت است، اگر در منظقه ایی بارانی و باد خیز زندگی میکنید استفاده از سایبان دیواری ثابت گزینه مناسبی جهت انتخاب است، چرا که به لطف ساختار آلومینیومی آنها میتوانند به راحتی در مقابل بادهای شدید مقاومت کنند.

حیاط، روف گاردن و… که رو به شمال و شمال شرقی هستند بیشترین آفتاب را در طول روز دریافت میکنند میتوانید از سایبان با پارچه های ضخیم استفاده کنید تا میزان حرارت و تابش را به حداقل برسانید. در مکان هایی که رو به سمت جنوب و جنوب شرقی هستند تابش آفتاب به نسبت دیگر جهات کمتر است پس استفاده از سایبان دیواری جمع شونده میتواند گزینه مناسبی باشد.

  1. سلیقه و همخوانی سایبان با محیط شما

هنگام انتخاب سایبان خود به همخوانی آن با محیط اطراف مکان نصب سایبان توجه کنید، آیا سبک مدرن دوست دارید یا سنتی؟ با توجه به طیف وسیعی از رنگ ها که میتوانید برای سایبان خود استفاده کنید، دور از ذهن نیست که بتوانید فضای هارمونیک با محل اطراف سایبان خود ایجاد کنید؛ لازم به ذکر است تمامی سایبان ها از مدل های مختلفی برای ساخته شدن استفاده میکنند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند که میتوانید در هنگام سفارش با کارشناسان متین هوشمند در میان بگذارید، به عنوان مثال میتوانید بجای نور دهی الکتریکی از فانوس استفاده کنید که به دلنیشینی فضای سایبان شما می افزاید. در ادامه بیشتر به انواع آن میپردازیم.

انواع سایبان دیواری

  1. ویژگی سایبان دیواری

نوع سایبان مورد استفاده شما نیز یکی از مهمترین عواملی است که میتوانید به انتخاب صحیح شما متناهی شود. سایبان دیواری برقی از مدل هایی است که برای استفاده در تراس ها و حیاط خانه ها محبوب است و بسیار مورد استفاده قرار میگیرد؛ به لطف یک ریموت کنترل میتوانید به راحتی آنرا باز یا بسته کنید.

  1. متریال مورد استفاده در سایبان دیواری

متداول ترین ماده مورد استفاده در تمامی انواع سایبان ها، الومینیوم است، آلومینیوم مقاومت بسیار قابل قبولی در برابر باد، باران، گرما و… دارد که همین موضوع باعث میشود در برخی موارد حتی برای سقف این نوع سایبان ها هم مورد استفاده قرار گیرد.

  1. محل مورد استفاده از سایبان دیواری

در صورتی که فضای مورد استفاده کوچکی دارید میتوانید با استفاده از سایبان های دیواری جمع شونده که میتوانند در صورت عدم نیز تقرابا فضای اشغالی را به صفر برسانند استفاده کنید که کارشناسان ما به شما بهترین را پیشنهاد میکنند تا بیشترین بهره وری از فضایتان را داشته باشید، یا اگر تراس یا حیاط بزرگی دارید و میخواهید در آن سایبان بزنید هم، کارشناسان ما نحوه انتخاب بهترین مکان برای نصب سایبان و ثابت یا غیر ثابت بودن سایبان شمارا به شما پیشنهاد خواهند کرد.

  1. راحتی و حریم شخصی

بسیاره به حفظ حریم شخصیشان در هنگام استراحت و فعالیت اهمیت بالایی می دهند که همین موضو سبب شده یکی دیگر از مضافاتی که میتوانید به سایبان دیواری خود اضافه کنید، پارچه های اطراف سایبان است و در این صورت کسی به محفل شما دید نخواهد داشت؛ یا به عنوان مثال اگر میخواهید از شر حشرات در امان باشید می توانید از توری های نصب شده در اطراف سایبان استفاده کنید که از ورود این موزیان جلوگیری کنید.

سایبان دیواری چیست

نتیجه گیری

انتخاب سایبان دیواری امریست سلیقه ایی و تخصصی که شما میتوانید با ارتباط گیری با کارشناسان خبره و با تجربه ما اقدام به مشاوره و انتخاب بهترین گزینه برای محل خود باشید. کارشناسان ما در هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند. در نهایت از اینکه برای کسب اطلاعات وقتتان را به ما اختصاص دادید سپاسگذاریم و امیدواریم که توانسته باشید تا حدودی شمارا به جواب برسانیم!

سوالات متداول شما عزیزان

چرا استفاده از سایبان دیواری؟!

سایبان دیواری با توجه به مدل های مختلفی که دارد میتواند شرایط استفاده از فضا را به نحو احسنت برایتان به ارمغان بیاورد!

در خرید سایبان دیواری به چه چیزی توجه کنیم؟!

محل زندگی شما، سلیقه و همخوانی سایبان با محیط شما، ویژگی های سایبان دیواری، متریال مورد استفاده در سایبان دیواری، محل مورد استفاده از سایبان دیواری، راحتی و حریم شخصی از جمله نکات مهم انتخاب بهتری سایبان دیواری برای شماست!

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.